konzultačné a poradenské služby

POBYT A VÍZANA SLOVENSKU

Už viac ako 5 rokov sa naša spoločnosť venuje konzultácií, poradenstvu a asistencií  cudzincom v procese získavania prechodných pobytov, trvalých pobytov a víz na územi Slovenskej republiky. 

Neváhajte, kontaktujte nás a získajte odborné poradenstvo. Pomôžeme Vám.

01.

Profesionálna analýza

Zistíme aké riešenie je pre Vás najideálnejšie.

02.

Odborné poradenstvo

Vypracujeme komplexný postup a dokumentáciu pre úrady.

03.

Komplexné zastúpenie

Vybavíme za Vás všetko na úradoch. Ozvite sa nám.

pair1
o nás

Ponúkame komplexnéprofesionálne služby

Move to Slovakia sa viac ako 5 rokov zaoberá komplexným poradenstvom klientov pri získavaní prechodného či trvalého pobytu na území Slovenskej republiky. Našim klientom odporúčime najrychlejší a najefektívnejší spôsob ako vypracovať správne a nevyhnutné dokumenty.

Počas celého procesu s Vami komunikujeme. Klientom okrem dokumentácie zabezpečíme aj úradne preklady, bývanie a rôzne iné služby, o ktorých sa dozviete viac v našich článkoch alebo telefonický môžete požiadať o bezplatnú konzultáciu.

Podľa Vaších potrieb

Naši špecialisti presne zistia Vašu potrebu a navrhnú Vám presný postup a riešenie ako legálne získať pobyt v Slovenskej republike.

Overená kvalita

Skúsenosti vravia za všetko, preto aj my disponujeme širokým portfóliom klientov, ktorým sme pomohli.

sme pripravený vám pomôcť

Požiadajte o bezplatnú konzultáciu

Neváhajte a vyplňute jednoduchý formulár na našej webovej stránke a naši odborníci Vás budu v čo najkratšiom čase kontaktovať.

aká je vaša potreba?

Viete aké povolenie hľadáte? Pobyty a víza na Slovensku

Pracovný pobyt

Našli ste si na Slovensku prácu a potrebujete prechodný pobyt? Zabezpečíme Vám náležité dokumenty, vyśetrenia a ostatné náležitosti.

Podnikateľský pobyt

Potrebujete rozbehnúť svoj biznis na Slovensku? Pomôžeme Vám založiť vlastnú spoločnosť či podnikanie a naučíme Vás ako na to.

Študentský pobyt

Ste študent a neviete ako sa rozbehnuť s administratívou? Sme tu pre Vás aj v takom prípade. Zabezpečíme všetky dokumenty.

Rodinný pobyt

Zosobášili ste sa alebo chcete zlúčiť svoju rodinu s pobytom na Slovensku a hľadáte pomoc s legislatívnym postupom? Pomôžeme Vám aj v otázkach zlúčenia rodiny.

Diplomatické služby

Čoskoro naše portfólio rozšírime aj o diplomatické poradenstvo.

Vízum

Pomôžeme Vám so získaním či predĺžením národných či turistických víz platiacich na územi Slovenskej republiky a poradíme ako vybaviť vízum do iných krajín.

aká je vaša potreba?

Viete aké povolenie hľadáte?Pobyt a víza na Slovensku

Pracovný pobyt

Našli ste si prácu a potrebujete prechodný pobyt? Zabezpečíme Vám náležité dokumenty a poistenia.

Podnikateľský pobyt

Rozhodli ste sa pre podnikanie na Slovensku? Založíme Vám spoločnosť a vyriešíme Vaše účtovníctvo, ako aj pobyt.

Študentský pobyt

Ste študent a neviete ako sa rozbehnuť s administratívou? Sme tu pre Vás aj v takom prípade. Zariadíme všetky dokumenty.

Rodinný pobyt

Plánujete si založiť rodinu na Slovensku a neviete ako na to? Administratíva a legislatíva Vám môźe všetko skomplikovať. My Vás od problémov odbremeníme.

Diplomatické služby

Čoskoro naše portfólio rozšírime aj o diplomatické poradenstvo.

Vízum

Pomôžeme Vám so získaním či predĺžením národných či turistických víz platiacich na územi Slovenskej republiky.

free

ODPORÚČANIA

Spokojní klienti

Martin Š.
Martin Š.

Prechodný pobyt - zamestnanie

"Táto spoločnosť nám v priebehu 2 mesiacov zabezpečila pre rodinného príbuzného prechodný pobyt, poradili so všetkým, vybavili papiere aj celý proces. Jediné mínus je časový úsek, to odôvodnil pán tým že cez koronu nikto necestoval a maju teraz vela ziadosti. Kazdopoadne odporucam."

Nikola N.
Nikola N.

Klient

"Vielen Dank für Ihre Zusammenarbeit, sie haben unserem Kunden sehr geholfen, einen vorübergehenden Aufenthalt zu erhalten und Arbeitsverträge zu erstellen. Wir empfehlen."

Fred R.
Fred R.

Projektový manažér

"Proces získavania prechodného pobytu, bol pre nás komplikovaný a nezrozumiteľný. Úrady s žiadateľmi komunikujú veľmi ťažko a komplikovane. Spoločnosť nám všetko zariadila vo veľmi krátkom čase."

Audrey Stevenson
Audrey Stevenson

Residence permit

"They provide up to date information to foreigner, within 1-2 days you have your answer, feel free to ask them if you need a legal advice!"

Aktualizované:  20:33 // 01.11.2022

0 +

Podaných žiadosti

0 +

Úspešných vybavení

viac informácií

Získajte viac informácií o naších službách

Hľadáte konkrétnejšie informácie k prechodným pobytom? Žiaden problém. Presuňte sa na stránku Služby a získajte viac informácií o naších službách, cenách či postupoch podávania žiadostí. 

Aktuálne članky a novinky

PREČÍTAJTE SI DôLEŽITÉ ČLÁNKY, KTORÉ SME PRE VÁS PRIPRAVILI