Zmena sadzobníku poskytovaných služieb

Zmeny poskytovateľa
advise

Máte otázky? Zavolajte nám.

+421 910 550 005

Máte otázky? Napíšte nám.

info@moveto.sk

Zmena sadzobníku poskytovaných služieb

Vážený zákaznici, na základe aktuálne nepretržite zvyšujucích sa cien na trhu spôsobených globálnou infláciou, sme dospeli k nevyhnutnému záveru zvyšenia cien poskytovaných služieb v priemere o 20%. Našim klientom sme prozákaznicky dlhodobo od začiatku krízy ponechali ceny bez zmeny, avšak aj naši partneri zvýšili ceny a tým pádom sa nám zvyšili náklady na podnikanie. Z uvedeného dôvodu sme boli teda aj my donútený pristúpiť k zvýšeniu cien. Úprava cenníku sa môže zdať radikálna, no ak vezmeme v podtaz aktuálnu situáciu inflácie na Slovensku, ktorá dosiahla v mesiaci Október až 18%, je z našej strany tento krok nevyhnutný, aby sme vedeli naďalej poskytovať rovnako kvalitné služby za nezmenených podmienok a neovplyvnili tým proces udelovania pobytu, prípadne neučtovali poplatky navyše klientom, ktorý využívaju aktuálne naše služby. Aktuálne zmeny sa uplatnia od 01.11.2022 a budú platné len pre novovzniknuté zmluvne vzťahy. Prebiehajucích zmluvnych vzťahov sa táto zmena netýka a nebudeme upravovať zmlúvne podmienky prebiehajúcich konaní formou Dodatkov. Aj keď túto skutočnosť neradi oznamujeme, tomuto kroku sa po viacerých rokovaniach nedalo predísť. Pevne veríme že pre túto správu budete mať pochopenie. S úctou, Váš tím Move to Slovakia MTS Consulting, s.r.o.
inflation

Zmena sadzobníku poskytovaných služieb

Vážený zákaznici,

na základe aktuálne nepretržite zvyšujucích sa cien na trhu spôsobených globálnou infláciou, sme dospeli k nevyhnutnému záveru zvyšenia cien poskytovaných služieb v priemere o 20%. Našim klientom sme prozákaznicky dlhodobo od začiatku krízy ponechali ceny bez zmeny, avšak aj naši partneri zvýšili ceny a tým pádom sa nám zvyšili náklady na podnikanie. Z uvedeného dôvodu sme boli teda aj my donútený pristúpiť k zvýšeniu cien. 

Úprava cenníku sa môže zdať radikálna, no ak vezmeme v podtaz aktuálnu situáciu inflácie na Slovensku, ktorá dosiahla v mesiaci Október až 18%, je z našej strany tento krok nevyhnutný, aby sme vedeli naďalej poskytovať rovnako kvalitné služby za nezmenených podmienok a neovplyvnili tým proces udelovania pobytu, prípadne neučtovali poplatky navyše klientom, ktorý využívaju aktuálne naše služby. 

Aktuálne zmeny sa uplatnia od 01.11.2022 a budú platné len pre novovzniknuté zmluvne vzťahy.
Prebiehajucích zmluvnych vzťahov sa táto zmena netýka a nebudeme upravovať zmlúvne podmienky prebiehajúcich konaní formou Dodatkov. 

Aj keď túto skutočnosť neradi oznamujeme, tomuto kroku sa po viacerých rokovaniach nedalo predísť. 

Pevne veríme že pre túto správu budete mať pochopenie. 

S úctou, 
Váš tím Move to Slovakia
MTS Consulting, s.r.o.

Zdieľať cez
Skopírovať odkaz